Ekonomika un Bizness Atpakaļ

Iepazīstinās ar ziņojumu par Latvijas uzņēmējdarbības vidi un attīstības tendencēm

Iepazīstinās ar ziņojumu par Latvijas uzņēmējdarbības vidi un attīstības tendencēm19. novembrī Konferencē #InnovationRiga 2013 tiks prezentēts Uzņēmējdarbības globālā monitoringa Latvijas astotais ziņojums

19. novembrī, Rīgas Ekonomikas augstskolā – Stockholm School of Economics in Riga (SSE Riga) Globālās uzņēmējdarbības nedēļas Latvijā ietvaros norisināsies konference #InnovationRiga. Konferences atklāšanā tiks prezentēts Uzņēmējdarbības globālā monitoringa (Global Entrepreneurship Monitor – GEM) Latvijas astotais ziņojums, kurā analizētas uzņēmējdarbības tendences, aktivitātes līmenis un tā noteicošie faktori, politikas jeb darbības virzieni un sniegts salīdzinājums ar citām pasaules valstīm. Latvijas ziņojumu prezentēs Starptautiskā Ekonomikas politikas studiju centra (BICEPS) pētniece Marija Krūmiņa. Pētījumā analizēta Latvijas uzņēmējdarbības vide – vai un cik lielā mērā pieaugusi uzņēmējdarbības aktivitāte, kādas izmaiņas notikušas uzņēmējdarbības vidē valstī, vai un cik lielā mērā Latvijas uzņēmēji izmanto inovācijas biznesa attīstībai.

Aicinām mediju pārstāvjus uz Globālā uzņēmējdarbības monitoringa
Latvijas ziņojuma prezentāciju
otrdien, 19. novembrī, plkst. 10:15 SSE Riga telpās (Strēlnieku iela 4a),
kā arī konferenci #InnovationRiga 2013.

Globālais uzņēmējdarbības monitorings Latvijā tiek veikts jau astoto gadu, līdz ar to ļauj analizēt valsts uzņēmējdarbības attīstības tendences vairāku gadu griezumā, kā arī veikt secinājumus par ekonomikas attīstības vai stagnācijas korelāciju ar uzņēmēju aktivitāti mūsu valstī.

Latvijas līdzdalība globālajā uzņēmējdarbības monitoringā tiek nodrošināta, pateicoties TeliaSonera institūta finansiālajam atbalstam SSE Riga. "Zinoši un izglītoti cilvēki ir viena no lielākajām sabiedrības, tostarp uzņēmumu vērtībām un ieguvumiem. Atbalstu SSE Riga redzam kā savu ieguldījumu augstākās izglītības ekonomikas un uzņēmējdarbības jomā attīstībā Latvijā," atzīst Kenets Radne (Kennet Rådne), TeliaSonera vecākais viceprezidents un Mobility Baltics vadītājs.

Konferencē #InnovationRiga mērķis piedalīsies eksperti no Amerikas Savienotajām Valstīm, Francijas, Zviedrijas, Somijas, Igaunijas un citām valstīm, lai dalītos pieredzē ar iesācējuzņēmumu jeb "start-up" uzņēmumu veiksmes stāstiem un radošajiem risinājumiem. Kā īpašie viesi konferencē uzstāsies uzņēmējdarbības tīklošanas (networking) eksperts, INSEAD Sociālo inovāciju centra asociētais profesors un Ieinteresēto pušu mediju projekta dibinātājs Marks Lī Hanters (Mark Lee Hunter) un ESAO Tehnoloģiju un rūpniecības direktorāta pārstāve Kārena Vilsone (Karen Wilson).

Konference #InnovationRiga šogad notiek otro gadu pēc kārtas. To organizē SSE Riga sadarbībā ar Tech Hub Riga, kā arī Somijas, ASV un Zviedrijas vēstniecībām Latvijā. Konference notiek SSE Riga telpās, dalība tajā ir bez maksas. Detalizēta konferences programma pieejama http://ej.uz/iftq

Lūdzam apstiprināt savu dalību pasākumos, kā arī pieteikt intervijas ar konferences īpašajiem viesiem, zvanot Ilzei Meirupskai pa tālruni 28377234 vai rakstot uz e-pastu ilze@deepwhite.lv.
Papildu informācija:
Ilze Meirupska, SSE Riga sabiedrisko attiecību konsultante
M: 28377234 E: ilze@deepwhite.lv
Resursi internetā: Iepazīstinās ar ziņojumu par Latvijas uzņēmējdarbības vidi un attīstības tendencēm

Izsoles

Visas izsoles