Kino Atpakaļ

Kāpēc mums patīk „Eglītes“?

Kāpēc mums patīk „Eglītes“?

Tāpēc ka tās ir jautras un ļoti labestīgas, tāpēc ka tās rada īpašu svētku noskaņojumu un tāpēc ka mēs arī ticam brīnumiem un mums patīk pirms Jaungada taisīt visādus stiķus!

PopulārasKrievijas franšīzeskomanda atkal pirms Jaungada dāvina saviem uzticīgākajiem pielūdzējiem izklaidi – filmu „Eglītes 5“.

Producents TimursBekmambetovs („Ben Hurs“,  „Īpaši bīstams“, „Naktssardze“, „Dienassardze“) pēc skatītāju lūguma pirms Jaungada vēlreiz piedāvā labestīgo un silto komēdiju.

„Eglītēs 5“ daži nu jau labi pazīstami varoņi  gatavojas Jaungada svinībām. Bažas dara tas, ka Jaungads nepienāks, kamēr nebūs atrisinātišādi tādi sadzīves jautājumi.

Filmas galveno lomu tēlotāji I.Urgants un S. Svetlakovs vairāku gadu laikā ir saraduši ar saviem varoņiem un no sirds par viņiem uzjautrinās. Draugi  Borja (Ivans Urgants) un Žeņa (Sergejs Svetlakovs) te ķildojas, te atkal izlīgst. Lai pasniegtu dēlam pašu iespaidīgāko dāvanu, Borja uzdrošinās sava labākā drauga Žeņas zvērudārzā nozagt dzīvu pingvīnu.

Filmas veidotāji iepriecinās mūs ar jauniem filmas varoņiem. „Tie nav cilvēki, tie nav pat dzīvnieki. Tie drīzāk ir dēmoni,“ mīklaini saka Svetlakovs.

Jaunajā filmā ir daudz smieklīgu sadzīves situāciju, kādas var atgadīties kuram katram, lai cik absurdas un kuriozas tās būtu. Pazudušais pingvīns pilsētā, pirmskāzu panika, kails melnādainais uz daudzdzīvokļu nama balkona, slavenu videoblogeru ikdienas īpatnības un pat omīte, kas internetā meklē pirmo mīlestību! Ārkārtējs svētku juceklis, Jaungada tradīcijas un amizanti pārpratumi visus kinoteātros no 30. decembra!  

Resursi internetā: Kāpēc mums patīk „Eglītes“?

Izsoles

Visas izsoles