Auto-Moto Atpakaļ

Volkswagenprezentē septiņvietīgu apvidus auto Tiguan Allspace

Volkswagenprezentē septiņvietīgu apvidus auto Tiguan Allspace

Jaunais Tiguan Allspace ir vēl ietilpīgāka pārdotākāVolkswagen apvidus auto Tiguan versija, kura Eiropas pirmizrāde notiks šonedēļ87. Ženēvas Starptautiskajā autoizstādē. Jaunais Tiguan Allspace ir plašs ģimenes auto, kura standarta piecas sēdvietas var papildināt ar vēl divām.Tam ir par 109 mm garāka riteņu garenbāze un 215 mm papildu korpusa garums. Vairāk pasažieriem, vairāk bagāžai un vēl lielākai daudzveidībai.

Volkswagen modeļu klāstā Tiguan Allspaceierindojasstarp iecienīto,“klasisko”Tiguan modeli un premiumklases apvidus modeli Touareg. Ir vērts pieminēt, ka Tiguan Allspace bagāžas nodalījuma tilpums ir līdz 760 litriem, tādēļ tā ir ļoti pievilcīga izvēle tiem autovadītājiem un ģimenēm, kurām vietas trūkuma dēļ kādreiz nācās izvēlēties minivenu. PiepildotTiguan Allspace no jumta līdz pat priekšējiem sēdekļiem, tā ietilpība ir iespaidīga — 1920 litri.

Tiguan Allspace, līdzīgi kā “klasiskajam”Tiguan, priekšējai daļai var izvēlēties on-roadjeb pilsētas un off-roadjeb bezceļu versiju. Off-roadversiju var pasūtīt, izvēloties “bezceļa komplektu”, ko papildina īpaša dzinēja zemkorpusa aizsardzība līdz pat buferim, kas noderēs, dodoties izbraucienos ārpus pilsētas. “Bezceļa komplektā” automašīnas priekšpusē ir par septiņiem grādiem pacelts priekšējās pārkares leņķis.

Tiguan Allspacestandarta komplektācijā ietilpst jumta reliņi, un kā papildu aprīkojumu ir iespējams izvēlēties arī 870 x 1364 mm lielu atveramo panorāmas jumtu. Turklāt auto jumtam ir ievērojami atšķirīgs dizains – plūdlīniju vietā pirmoreiz tiek izmantotas izteikti strukturālas līnijas. Tās sākas priekšpusē un gareniski caur jumtu stiepjas līdz pat aizmugurei.

Jaunā Tiguan Allspace standartaprīkojums ietver paplašinātas funkcijas. Pat Trendline pamatversijā ir tādas ekstras kā jumta reliņi (melnā krāsā), radio sistēma Composition Colour Media System ar iestrādātu tālruņa brīvroku sistēmu (tālrunis un USB saskarnes), daudzfunkciju stūre, izsmalcināti trapecveida elementi gaisa izkliedētājā un pielāgojams bagāžnieka dziļums. Comfortilne aprīkojuma līnijas (tai skaitā elektroniski plūdlīnijai atbilstoši sudraba jumta reliņi) un Highline(līdzīgs Comfortline, taču ar LED priekšējiem lukturiem un bezatslēgas aizslēgšanas un palaišanas sistēmu) ir vēl lielāks solis uz priekšu. Turklāt pirmo reizi apvidus automašīnas sēriju papildinās ar žestiem vadāmā jaunās paaudzes informācijas un izklaides sistēma DiscoverPro.

Tiguan Allspace jaudas diapazons ir no 110 kW/150 ZS līdz pat 176 kW/240 ZS (“klasiskajam” Tiguan — no 85 kW/115 ZS). Baltijā automašīnas būs pieejamas2017. gada trešajā ceturksnī.  

Resursi internetā: Volkswagenprezentē septiņvietīgu apvidus auto Tiguan Allspace

Izsoles

Visas izsoles