Māja Dārzs Dzīvnieki Atpakaļ

Latvijas slavenības piedalās fotoprojektā dzīvnieku patversmes atbalstam

Latvijas slavenības piedalās fotoprojektā dzīvnieku patversmes atbalstam

Sestdien, 11. martā Rīgas nakts klubā JUST norisināsies pamestiem dzīvniekiem veltīta sociālā fotoprojekta Esmu Tavs Draugs prezentācija, kas tika īstenots ar Latvijas slaveno personību piedalīšanos. Pasākuma laikā savāktie līdzekļi tiks nodoti Tukuma dzīvnieku patversmei. 

Fotoprojektā piedalījās 12 pašmāju populāras personības: TV vadītāja un skaistuma konkursu organizātore Kristīne Lindenblante, plus size modele Tatjana Mackeviča, veiksmīgā biznesa lēdija un slavenā publiciste Svetlana Lev, modes blogeris Deniss Ševeļovs un citi. Visi ir laimīgie mājdzīvnieku īpašnieki, un daži no viņiem savus mīluļus kādreiz ir paņēmuši no patversmes. Pasākuma organizātori - SilverStein Production–par savu mērķi izvēlējās pievērst cilvēku uzmanību pamestiem dzīvniekiem, kam ir ļoti nepieciešama mūsu palīdzība un atbalsts. Šo ideju īstenoja un atspoguļoja vizuālos tēlos fotografs Dmitrijs Makarovs, Rīgas fotostudijas Osy.lv telpās. Viņa darbos varam redzēt divas realitātes – ar mājdzīvnieku un bez tā. Projekta stilisti – Jeļena Dubakova un Marija Stukāne un Latvijas brends Basque. 

Labdarības pasākuma ietvaros notiks Latvijas slaveno dizainieru darbu izsole un mini-tirdziņš. Papildus visi gribētāji varēs atstāt savus ziedojumus speciālās kastītēs. Visi savāktie līdzekļi tiks nodoti Tukuma dzīvnieku patversmes iemītniekiem. 

Projekta galvenā ideja – parādīt, ka mūsu dzīve bez mājas mīluļa ir drūma un bezgala skumīgā, un kā tā mainās ar mājdzīvnieka parādīšanos. 

Pasākuma viesus iepriecinās tādu slaveno Latvijas mākslinieku uzstāšanās, kā Rūta Dūduma, Sabīne Berezina, Laura Raila, Vita Baļčunaite un duets Alekss Silvērs un Liera Štein. 

Prezentācijā laipni gaidīti visi gribētāji, kas ar savu artavuvēlas atbalstīt mūsu mazos draugus, kam ir ļoti nepieciešama mūsu palīdzība.

Neesi vienaldzīgs! 

Resursi internetā: Latvijas slavenības piedalās fotoprojektā dzīvnieku patversmes atbalstam

Izsoles

Visas izsoles