Ārvalstīs Atpakaļ

ES un Japāna arī varētu noslēgt brīvās tirdzniecības līgumu

ES un Japāna arī varētu noslēgt brīvās tirdzniecības līgumu

Vācijā atklājot lielāko digitālo tehnoloģiju tirdzniecības izstādi “CeBit”, Japānas premjerministrs Sindzo Abe uzsvēra nepieciešamību slēgt brīvās tirdzniecības līgumu starp Japānu un Vāciju. Arī Vācijas kanclere Angela Merkele atzina, ka brīvā tirdzniecība ir ieguvums abām pusēm un slēdzot šādus līgumus, partnere ir ne tikai Vācija, bet visa Eiropas Savienība (ES).

Brīvās tirdzniecības līgums starp ES un uzlecošās saules zemi Japānu var kļūt par realitāti jau šogad. Ieinteresētību tajā paudusi gan Vācijas kanclere Angela Merkele, gan Japānas premjers Sindzo Abe.

“Nodrošināt brīvu tirdzniecību ar Vāciju ir Japānas interesēs. Nebūtu pieļaujama situācija, kurā tikai ierobežotai ļaužu grupai būtu iespēja uzkrāt bagātības vai ļaunprātīgi izmantot priekšrocības,” uzskata Japānas premjerministrs Sindzo Abe.

Droni, virtuālā realitāte, cilvēkiem līdzīgie roboti un pilnībā automatizēti lidostu risinājumi ar personalizētiem paziņojumiem pasažieriem. Nākotne ir tagad, un septiņas dienas tā apskatāma Hanoverē. Sagaidāms, ka izstādi šajā laikā apmeklēs vismaz 200 tūkstoši cilvēku.

Resursi internetā: ES un Japāna arī varētu noslēgt brīvās tirdzniecības līgumu

Izsoles

Visas izsoles