Kino Atpakaļ

Animācijas filma “VarenaisRičards” – spārnotā trio piedzīvojumi ceļā uz Āfriku

Animācijas filma “VarenaisRičards” –  spārnotā trio piedzīvojumi ceļā uz Āfriku

Zvirbulis Ričijs kopš dzimšanas  pieņemts stārķu ģimenē, visi viņu ļoti mīl, viņš ātri aug un jūtas kā īsts stārķis.Taču gājputniem stārķiem pienāk laiks lidot uz Āfriku, lai tur ziemotu. Ģimene ir spiesta atklāt Ričijam viņa izcelšanos, jo lidot kopā nedrīkst – grūtajā ceļojumā zvirbulis var iet bojā.

Drosminieks negrasās nolaist spārnus un nolemj visiem pierādīt, ka ir īsts stārķis. Ričijs viens pats dodas ceļā, un viņam pievienojas jauni draugi – ekscentriskā pūce Olga ar savu iedomāto draugu un bezgala patmīlīgais disko dziedātājs papagailis Kiki.

Ceļā spārnotais trio sastop dažādus šķēršļus – nāvīgi bīstamus sikspārņus, interneta atkarīgus baložus, draudīgo vārnu mafiju  un pat milzīgu dārdošu lidmašīnu! Kad viņi beidzot ir atraduši ceļu uz Āfriku, Ričijam jāglābj brālis stārķis no briesmīgā medusāpša ķetnām.

Vai mazajam Ričijam izdosies iemīlēt sevi tādu, kāds viņš īstenībā ir?

Animācijas filma “Varenais Ričards" ir jauns filmas “Ups! Kuģis pazudis” veidotāju darbs. Lieliska izklaide visai ģimenei,latviešu valodā ierunāto filmu skatieties kinoteātros no 21.aprīļa. 

Varenais Ričards (Richard the Stork)

Pirmizrāde Latvijā: 21.04.2017

Režisori: Tobijs Genkelis, Reza Memari

Žanrs: animācija, piedzīvojumi

Valsts: Luksemburga, Vācija, Beļģija, Norvēģija, ASV 

Resursi internetā: Animācijas filma “VarenaisRičards” – spārnotā trio piedzīvojumi ceļā uz Āfriku

Izsoles

Visas izsoles