Auto-Moto Atpakaļ

Uzsākta jaunā VW Arteon iepriekšpārdošana Latvijā

Uzsākta jaunā VW Arteon iepriekšpārdošana Latvijā

Šodien, 18. aprīlī Volkswagen Latvijā uzsāk jaunā flagmaņa Arteon iepriekšpārdošanu. Šobrīd pasūtīšanai ir pieejami gan Arteon, gan Arteon R-Line ar benzīna un dīzeļa dzinējiem, kas nodrošina līdz 206 kW/280 ZS ar TSI motoru un 176 kW/240 ZS ar TDI BiTurbo agregātu. Abām jaudīgajām versijām standartaprīkojumā ietilpst DSG automātiskā transmisija un  4Montion pilnpiedziņa. Pirmās automašīnu piegādes klientiem ir plānotas 2017. gada jūlija sākumā.

Arteon modelis atspoguļo Volkswagen vīziju par premium klases auto – tas apvieno klasiskas sporta automašīnas dizaina elementus ar fāstbeka eleganci un ietilpībupar pieejamu cenu. Tas aizrauj ar savu emocionālo dizainu, sportisko harizmu, elastību un plašumu –2841mm riteņu garenbāze un bagāžnieka tilpums no 563 līdz pat 1,557 litriem. Jaunais Volkswagen modelis ir pieejams ar priekšpiedziņu vai pilnpiedziņu, kā arī digitalizētiem ekrāniem un vadības ierīcēm. Tas ir aprīkots arī ar interaktīvo informācijas ekrānu, atlokāmo ekrānu un jauno, ar žestiem vadāmo DiscoverProinformācijas un izklaides sistēmu 9,2 collu lielajā ekrānā.

Arteon novatoriskās autovadītāja palīdzības un ērtības sistēmas pilnībā atbilst avangarda koncepcijai. Adaptīvās kruīza kontroles (ACC) sistēma tagad ņem vērā arī tādus datus kā braukšanas ātruma ierobežojumus un maršruta informāciju, automātiski koriģējot braukšanas ātrumu. Navigācijas sistēmas savienojumā ar dinamiskām gaismām nodrošina ceļa līkumu izgaismošanu pirms autovadītājs ir iebraucis līkumā. Otrās paaudzes ārkārtas palīdzības sistēma EmergencyAssistsniedz pastiprinātu drošību – gadījumā, ja autovadītājs ārkārtas iemeslu dēļ nespēj turpināt vadīt automašīnu, sistēma ne tikai samazina ātrumu līdz pilnīgai apstāšanai, bet arī novirza to labajā joslā, lai netraucētu aizmugurē esošajām automašīnām.

Latvijas tirgū modelis ir pieejams gan augstas kvalitātes pamatkomplektācijas versijā, gan arī papildināms ar R-Linepaketi, kas padaraArteonpar īsti sportisku auto.Jauno Arteonpēc izvēles var papildināt arī ar elektriski vadāmo stikla jumta lūku, automātisku gaisa kondicionēšanas sistēmu ar 3-zonu temperatūras kontroli (tai skaitāgaisa kvalitātes sensoriem un alergēnu filtriem), masāžas funkciju priekšējiem sēdekļiem, apsildāmo ādas stūri, divu toņu Nappa ādas salona apdari un citiem papildu aprīkojumiem.

Neskatoties uz savu progresīvo koncepciju, Arteonir pieejams par pievilcīgu cenu. Latvijā modeļa sākumcena būs 32 000 eiro unšī versija būs pieejama jau šī gada rudenī. Savukārt jaudīgākās komplektācijas Arteon cena ir 45 587 eiro par R-Line versiju ar 280 Zs TSI benzīna motoru un 46 393 eiro par R-Line versiju ar 240 ZS TDI dīzeļa motoru.

Volkswagen modeļu klāstā Arteon ierindojas virs Passat. JaunaisVolkswagen granturismotiks ražots Vācijas rūpnīcā, kas atrodas Emdenē.  

Resursi internetā: Uzsākta jaunā VW Arteon iepriekšpārdošana Latvijā

Izsoles

Visas izsoles