Kino Atpakaļ

Brīvdienās kinozālēs skatāma aizraujoša animācijas filma maziem un lieliem “Varenais Ričards”

Brīvdienās kinozālēs skatāma aizraujoša animācijas filma maziem un lieliem “Varenais Ričards”

No piektdienas kinoteātros demonstrē jaunu animācijas filmu “Varenais Ričards”. Amizanto kinostāstu piedāvā Eiropas kompānija, kurā veidota cita animācijas filma visai ģimenei par zvēriņu piedzīvojumiem  “Ups! Kuģis pazudis...” (2015).

Jaunās animācijas filmas varoņi ir cits par citu interesantāki. Ceļojot uz Āfriku, spārnotais trio sastop jaunus paziņas un kuriozus piedzīvojumus – skaļi smiesies ne tikai bērni, bet arī viņu vecāki. Ričards ir zvirbulis, taču uzskata sevi par stārķi un  tāpēc vēlas pievienoties stārķu ģimenei, kas devusies ziemot Āfrikā. Pūce Olga alkst justies kādam vajadzīga un kopā ar iedomāto draugu Oļegu palīdz Ričardam. Papagailis Kikī izmucis no katorgas ceļmalas karaokebārā. Viņš sapņo pēc iespējas drīzāk nokļūt Sanremo dziesmu festivālā un kļūt par disko zvaigzni. Jaunie ceļabiedri palīdz cits citam pat visbriesmīgākajos brīžos – bīstamā sadursmē ar lidmašīnu un ar medusāpsi viņa alā.

Lomas latviešu valodā ierunājuši aktieri Edgars Kaufelds (zvirbulēns Ričards), Zane Dombrovska (pūce Olga), Edgars Lipors (papagailis Kikī), Juris Kalniņš (stārķis Klaudio, Ričarda audžutēvs), Gints Grāvelis (mafijas kraukis), Dainis Grūbe (stārķis Makss, Ričarda brālis), Katrīne Pasternaka (dūja Aurora) un citi. Filmā ne reizi vien būs dzirdama pasaulē slavenās disko dziedātājas Daianas Rosas dziesma papagaiļa Kikī versijā.

Animācijas filmu “Varenais Ričards” skatieties kinoteātros 2D un 3D formātā jau no piektdienas, 21. aprīļa. 

Resursi internetā: Brīvdienās kinozālēs skatāma aizraujoša animācijas filma maziem un lieliem “Varenais Ričards”

Izsoles

Visas izsoles