Sievietēm Atpakaļ

Lielā talka un garīgā mūzika baznīcā! Pasākumi ģimeniskām brīvdienām

Lielā talka un garīgā mūzika baznīcā! Pasākumi ģimeniskām brīvdienām

Šajā nedēļas nogalē lielākais notikums ir lielā Latvijas sakopšanas talka. Sāciet ar mazumiņu, sakopiet savu pagalmu, tad varat doties skatīties un klausīties visdažādākos kultūras pasākumus - dejas, dziesmas, teātra izrādes un pat pūtēju orķestra koncertu.

Piedalies Lielajā talkā!

Jau 10.reizi notiek Lielā talka. Ja nevēlies organizēt talku pats, izvēlies sev tuvāko novadu vai republikas pilsētu, aplūko tur reģistrētos talkas punktus un 22.aprīlī pievienojies kādai no reģistrētajām talkas vietām!

Bērnu rīts "Klausāmies dabā"

  • Kad: 22. aprīlis.
  • Cikos: 11.00.
  • Kur: Raiņa un Aspazijas māja, Baznīcas iela 30, Rīga.
  • Piedāvājums: Bērnu rītā kopā ar vecākiem bērni iepazīs tos Aspazijas un Raiņa dzejoļus, kas stāsta par dabu: draiskajiem vējiem, rotaļīgo strautiņu, kluso, silto pavasara lietutiņu, pērkonu un putnu balsīm. Kopā klausīsies un mēģinās atdarināt dažādas dabā sastopamas skaņas, paši izgatavos vienkāršus mūzikas instrumentus. Iepazīs arī  abu dzejnieku neparasto bibliotēku, kas atrodas pašā Rīgas sirdī – Raiņa un Aspazijas namā. Iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu dora.pauzere@memorialiemuzeji.lv vai zvanot pa tālruni 29572469.
  • Cena: Ģimenēm ar bērniem 3 eiro.

Resursi internetā: Lielā talka un garīgā mūzika baznīcā! Pasākumi ģimeniskām brīvdienām

Izsoles

Visas izsoles