Politika Atpakaļ

No ZZS Rīgas domes vēlēšanās kandidēs arī eksprezidents Bērziņš

No ZZS Rīgas domes vēlēšanās kandidēs arī eksprezidents Bērziņš

Portāls lsm.lv ziņo ka Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) Rīgas domes vēlēšanās pēc mēra amata kandidāta Armanda Krauzes otro numuru sarakstā atvēlējusi bijušajam Valsts prezidentam Andrim Bērziņam.

ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis informējis, ka Bērziņš devis savu piekrišanu kandidēšanai un plānots, ka partija savu sarakstu iesniegs piektdien.

ZZS par Rīgas mēra amata kandidātu gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās izvēlējusies partiju apvienības valdes priekšsēdētāju Armandu Krauzi, bet "Vienotība" par savu saraksta līderi izraudzījusies Saeimas deputātu Vilni Ķirsi, Savukārt Nacionālā apvienība virzīs Baibu Broku. "Saskaņa" un "Gods kalpot Rīgai" jau pirms ilgāka laika paziņoja, ka arī 2016. gada vēlēšanās kopīgi startēs līdzšinējā mēra Nila Ušakova un viņa vietnieka Andra Amerika vadībā.

Andris Bērziņš par valsts prezidentu tika ievēlēts 2011.gada 2.jūnijā un šajā amatā strādāja līdz 2015.gada jūlijam. Prezidentūras pēdējos mēnešos viņa popularitāte saruka. 2015.gada martā Bērziņa darbu pozitīvi vērtēja 45,2% aptaujāto, negatīvi - 45,4%, vēsta lsm.lv.

Resursi internetā: No ZZS Rīgas domes vēlēšanās kandidēs arī eksprezidents Bērziņš

Izsoles

Visas izsoles