
10 pārtraukumā ar neveiksmi iesoļojusi Kontinentālās hokeja līgas komanda Rīgas "Dinamo", kas regulārās sezonas spēlē, lai gan 28. minūtē atradās iedzinējos ar trīs vārtu deficītu, ar minimālu 2:3 piekāpās Magņitogorskas "Metallurg". 1+1 Marcelam Hosam un Ģirtam Ankipānam.
Pēdējā spēle pirms 10 dienu pārtraukuma "Dinamo" nesākās veiksmīgi – 53. sekundē noteikumus pārkāpa aizsargs Jēkabs Rēdlihs, atstājot rīdziniekus mazākumā. Taču viduvējais "Metallurg" vairākums bīstamus momentus neizveidoja.
Vienādos sastāvos lielisks moments bija Magņitogorskas 18 gadus vecajam uzbrucējam Jaroslavam Kosovam, taču viņš no tuvas distances nevis raidīja ripu "Dinamo" vārtos, bet gan tīklā virs apmales.
Savukārt 9. minūtē uzbrukuma smailē nokļuva rīdzinieku kapteinis Sandis Ozoliņš, kurš saņēma piespēli no Aleksandra Ņiživija, tomēr no labas pozīcijas neprata gūt vārtus pēc 11 spēļu pārtraukuma.
Par to bija jāmaksā – labākais "Metallurg" snaiperis Juhamati Altonens skaisti guva savus 20. vārtus sezonā un panāca 1:0 mājinieku labā. Viņš "Dinamo" vārtu priekšā izrēķinājās ar mūsējo aizsardzību un no neērtā tvēriena raidīja ripu zem vārtu pārliktņa.
Trešdaļas otrajā pusē pie skaitliskā vairākuma tika arī Rīgas klubs, kas šajā rādītājā ir otrs labākais līgā. Taču arī "dinamiešu" centieni atzīmēties bija tikpat bezzobaini, lai gan vairākums realizēts pēdējās četrās spēlēs pēc kārtas.
Turklāt 25 sekundes pirms pirmā perioda beigām Kosovs pretuzbrukumā pievērsa visu "Dinamo" aizsargu uzmanību, atspēlēja pieredzējušajam partnerim Sergejam Mozjakinam, kurš bez problēmām guva 37. vārtus sezonā – 2:0 Magņitogorskas labā. Līgas rekordistam gūto vārtu ziņā pret "Dinamo" vārtus gūt nebija izdevies divus gadus.
Nākamās 20 minūtes aktīvāk sāka "Dinamo" – no distances meta Marcels Hosa, Niklass Luseniuss, taču ripa vārtos nelidoja. Veiksme nebija rīdzinieku sabiedrotā, un 28. minūtē rezultāts kļuva 3:0 "Metallurg" labā.
Envers Ļisins ripu saņēma neitrālajā zonā, apspēlēja "Dinamo" aizsargu Krišjāni Rēdlihu un vienatnē izrēķinājās ar vārtsargu Krisu Holtu. Viņam asistēja debitants Kosovs, otro reizi karjerā spēles gaitā izdarot divas rezultatīvas piespēles.
Taču Rīgas hokejisti negrasījās padoties. Vispirms no aizvārtes izlauzās Hosa, kurš piespēlēja Ģirtam Ankipānam – 1:3. Viņš bija rezultatīvs pēc četru spēļu pārtraukuma, bet pirms tam bija guvis vārtus trīs spēlēs pēc kārtas.
Pēc trim minūtēm (36.) viņi apmainījās lomām – Ankipāns asistēja Hosam, un "Dinamo" deficītu samazināja līdz minimumam – 2:3. Hosa pēdējās deviņās spēlēs bija izcēlies ar 11 punktiem.
Taču iegūto psiholoģisko pārsvaru neizdevās pārnest uz noslēdzošajām 20 minūtēm. Vislabākā iespēja panākt neizšķirtu radās 54. minūtē, kad "Dinamo" ieguva vairākumu. Diemžēl variants ar četriem uzbrucējiem (Hosa aizsarga pozīcijā) un Ozoliņu labumu nedeva (turklāt labākā iespēja pretuzbrukumā bija Mozjakinam).
Krietni veiksmīgāk darbojās otrais virknējums ar Ņiživiju kā centrālo asi. Izdevās radīt apjukumu "Metallurg" vārtu priekšā, taču ripu iebakstīt sāncenšu vārtos nesanāca. Neveiksmīgi bija centieni arī pēc mājinieku pārmetiena.
Tādējādi "Dinamo" no četru spēļu izbraukuma mājup ved sešus punktus, vēl divās spēlēs zaudēts ar minimālu starpību. Tagad priekšā 10 dienu pārtraukums, kas saistīts ar nacionālo izlašu pārbaudes spēlēm.
15. februārī "Dinamo" viesosies pie Rietumu konferences līderes Sanktpēterburgas SKA. Neskatoties uz zaudējumu, rīdzinieki saglabājuši 7. vietu rietumos.
Resursi internetā: "Dinamo" pārtraukumā dodas ar neveiksmi- Citas ziņas šajā kategorijā
-
Štrombergs: Aizstāvēt medaļu ir grūtāk nekā izcīnīt
21.05.2012, 20:27 TVNET.lv -
Ersbergs pievienojies Šuplera trenētajai KHL debitantei «Donbass»
21.05.2012, 19:27 TVNET.lv -
Sevastova ar graujošu uzvaru sasniedz Strasbūras pamatturnīru
21.05.2012, 19:25 nra.lv -
"3 punktu" nometnē jaunums – lekcija "Izcils sportists"
21.05.2012, 18:36 Latvijas reitingi.lv -
Basketbols aicina: otrdien Jēkabpilī
21.05.2012, 18:33 Latvijas reitingi.lv -
Rallijs Beļģijā un Francijā prasa upurus
21.05.2012, 17:24 TVNET.lv -
Latvijas izlasei nākamajā sezonā plānotas pārbaudes ar Krieviju un turnīrs Francijā
21.05.2012, 16:43 TVNET.lv -
Fāzels: Komandu skaits hokeja čempionātā var sarukt līdz 14
21.05.2012, 16:17 nra.lv -
"Daugavas rallijs 2012" – jau jūnija sākumā!
21.05.2012, 16:04 Latvijas reitingi.lv -
Jass par uzbrukumu Karlsonam varētu saņemt papildu sodu
21.05.2012, 16:01 TVNET.lv
- Līdzīgas ziņas
-
Dziesmai "Only You" aprit 30 gadi
21.05.2012, 16:16 Easyget.lv -
Dailes teātris sezonu noslēgs ar izrādes „Džons Neilands" atjaunojumu
21.05.2012, 14:26 Easyget.lv -
Klajā nāks „MaiNekk" un „Momend" albumi
21.05.2012, 14:15 Easyget.lv -
„Dzelzs Vilks" jubilejas tūri noslēgs LMA Studentu klubā
21.05.2012, 13:09 Easyget.lv -
Tonijs Džads "Pārvērtēšana. Esejas par aizmirsto 20. gadsimtu"
21.05.2012, 13:00 Easyget.lv -
Iznākusi Arno Jundzes grāmata "Gardo vistiņu nedēļa"
21.05.2012, 11:34 Easyget.lv -
„Jauns mēness" apvienojas uz jubilejas koncertu
21.05.2012, 11:29 Easyget.lv -
Rīgā uzņems spiegu filmu „Berlīnē"
21.05.2012, 11:24 Easyget.lv -
Koris "Aura" aicina uz pavasara koncertu
21.05.2012, 11:15 Easyget.lv -
Kora „Latvija" jubilejā – Jāņa Zeltamutes liturģija
21.05.2012, 11:10 Easyget.lv
EUR
USD




















