Dinamo Rīga Atpakaļ

Sestdien notiks «Dinamo» sezonas noslēguma pasākums

Sestdien notiks «Dinamo» sezonas noslēguma pasākums

Sestdien, 17. martā, plkst. 14:00 «Arēnā Rīga» notiks Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas «Dinamo» 2011./2012. gada sezonas noslēguma pasākums, kura ietvaros hokejisti piedalīsies dažādos ar hokeju saistītos veiklības un prasmju konkursos, kā arī apmeklētājus ar saviem priekšnesumiem priecēs pazīstami estrādes mākslinieki, vēsta vienības mājas lapa.

Pasākuma gaitā notiks arī loterijas «Dinamobīlis Dinamomīlim» noslēguma izloze, kuras galvenā balva būs automašīna - 21. gadsimta Beetle!

Rīgas «Dinamo» ar šo noslēguma pasākumu vēlas pateikties visiem saviem uzticīgajiem līdzjutējiem, kuri visas sezonas garumā atbalstīja komandu un bija kopā ar to gan uzvarās, gan zaudējumos. Rīgas «Dinamo» ceturto sezonu pēc kārtas iekļuva KHL Gagarina kausa izslēgšanas spēlēs, un šādus rezultātus nebūtu iespējams sasniegt bez kluba atbalstītājiem un labākajiem līdzjutējiem pasaulē.

Ieejas maksa uz Rīgas «Dinamo» 2011./2012. gada sezonas noslēguma pasākumu 2 lati; skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem 1 lats.

Biļetes no š.g. 13. marta plkst. 12:00 nopērkamas visās «Biļešu servisa» tirdzniecības vietās, kā arī internetā – www.bilesuserviss.lv.

Sezonas un brīvdienu abonementu īpašniekiem, uzrādot abonementa karti, ieeja bez maksas.

Ieeja pasākuma dienā «Arēnā Rīga» no plkst. 13:00.

Resursi internetā: Sestdien notiks «Dinamo» sezonas noslēguma pasākums

Izsoles

Visas izsoles