Pasaules čempionāta hokejā turnīra tabulas, spēļu kalendārs un rezultāti 2017

A grupa (Ķelne)

Nr. Komanda Spēles Uzvaras UP Zaudējumi ZP Punkti
1  ASV 7 6 0 1 0 18
2  Krievija 7 5 1 1 0 17
3  Zviedrija 7 5 0 1 1 16
4  Vācija 7 2 2 2 1

11

5  Latvija 7 3 0 3 1

10

6  Dānija 7 1 2 4 0

7

7  Slovākija 7 0 1 4 2

4

8  Itālija 7 0 0 6 1

1

B grupa (Parīze)

Nr. Komanda Spēles Uzvaras UP Zaudējumi ZP Punkti
1 Kanāda Kanāda 7 6 0 0 1 19
2 Šveice Šveice 7 3 2 0 2 15
3 Čehija Čehija 7 3 2 2 0 13
4 Somija Somija 7 2 2 2 1

11

5 Francija Francija 7 2 2 3 0

10

6 Baltkrievija Norvēģija 7 2 0 3 2

8

7 Baltkrievija Baltkrievija 7 2 0 4 1

7

8 Slovēnija Slovēnija 7 0 0 6 1

1

5. maijs, piektdiena

pl. 17:15 Ķelne Zviedrija 1:2 (p) Krievija
pl. 17:15 Parīze Somija Somija 3:2 Baltkrievija Baltkrievija
pl. 21:15 Ķelne ASV 1:2 Vācija
pl. 21:15 Parīze Čehija Čehija 1:4 Kanāda Kanāda

6. maijs, sestdiena

pl. 13:15 Ķelne Latvija 3:0 Dānija
pl. 13:15 Parīze Šveice Šveice 5:4 (p) Slovēnija Slovēnija
pl. 17:15 Ķelne Slovākija 3:2 (p) Itālija
pl. 17:15 Parīze Baltkrievija Baltkrievija 1:6 Čehija Čehija
pl. 21:15 Ķelne Vācija 2:7 Zviedrija
pl. 21:15 Parīze Baltkrievija Norvēģija 3:2 Francija Francija

7. maijs, svētdiena

pl. 13:15 Ķelne Itālija 1:10 Krievija
pl. 13:15 Parīze Slovēnija Slovēnija 2:7 Kanāda Kanāda
pl. 17:15 Ķelne ASV 7:2 Dānija
pl. 17:15 Parīze Somija Somija 1:5 Francija Francija
pl. 21:15 Ķelne Latvija 3:1 Slovākija
pl. 21:15 Parīze Baltkrievija Norvēģija 0:3 Šveice Šveice

8. maijs, pirmdiena

pl. 17:15 Ķelne Vācija 3:6 Krievija
pl. 17:15 Parīze Baltkrievija Baltkrievija 0:6 Kanāda Kanāda
pl. 21:15 Ķelne ASV 4:3 Zviedrija
pl. 21:15 Parīze Somija Somija 3:4 Čehija Čehija

9. maijs, otrdiena

pl. 17:15 Ķelne  Itālija 1:2  Latvija
pl. 17:15 Parīze Slovēnija Slovēnija 1:5 Baltkrievija Norvēģija
pl. 21:15 Ķelne  Slovākija 3:4(p)  Dānija
pl. 21:15 Parīze Šveice Šveice 3:4 Francija Francija

10. maijs, trešdiena

pl. 17:15 Ķelne  ASV 3:0  Itālija
pl. 17:15 Parīze Šveice Šveice 3:0 Baltkrievija Baltkrievija
pl. 21:15 Ķelne  Slovākija 2:3(p)  Vācija
pl. 21:15 Parīze Somija Somija 5:2 Slovēnija Slovēnija

11. maijs, ceturtdiena

pl. 17:15 Ķelne  Krievija 3:0  Dānija
pl. 17:15 Parīze Čehija Čehija 1:0(p) Baltkrievija Norvēģija
pl. 21:15 Ķelne  Zviedrija 2:0  Latvija
pl. 21:15 Parīze Kanāda Kanāda 3:2 Francija Francija

12. maijs, piektdiena 

pl. 17:15 Ķelne  Zviedrija 8:1  Itālija
pl. 17:15 Parīze Čehija Čehija 5:1 Slovēnija Slovēnija
pl. 21:15 Ķelne  Dānija 3:2(p)  Vācija
pl. 21:15 Parīze Francija Francija 4:3(p) Baltkrievija Baltkrievija

13. maijs, sestdiena 

pl. 13:15 Ķelne  Latvija 3:5  ASV
pl. 13:15 Parīze Baltkrievija Norvēģija 2:3(p) Somija Somija
pl. 17:15 Ķelne  Krievija 6:0  Slovākija
pl. 17:15 Parīze Slovēnija Slovēnija 2:5 Baltkrievija Baltkrievija
pl. 21:15 Ķelne  Itālija 1:4  Vācija
pl. 21:15 Parīze Kanāda Kanāda 2:3(p) Šveice Šveice

14. maijs, svētdiena 

pl. 17:15 Ķelne  Slovākija 1:6  ASV
pl. 17:15 Parīze Francija Francija 2:5 Čehija Čehija
pl. 21:15 Ķelne  Dānija 2:4  Zviedrija
pl. 21:15 Parīze Šveice Šveice 2:3(p) Somija Somija

15. maijs, pirmdiena 

pl. 17:15 Ķelne  Dānija 2:0  Itālija
pl. 17:15 Parīze Kanāda Kanāda 5:0 Baltkrievija Norvēģija
pl. 21:15 Ķelne  Krievija 5:0  Latvija
pl. 21:15 Parīze Francija Francija 4:1 Slovēnija Slovēnija

16. maijs, otrdiena 

pl. 13:15 Ķelne  Zviedrija 4:2  Slovākija
pl. 13:15 Parīze Baltkrievija Baltkrievija 4:3 Baltkrievija Norvēģija
pl. 17:15 Ķelne  Krievija 3:5  ASV
pl. 17:15 Parīze Čehija Čehija 1:3 Šveice Šveice
pl. 21:15 Ķelne  Vācija 4:3(p)  Latvija
pl. 21:15 Parīze Kanāda Kanāda 5:2 Somija Somija

Ceturtdaļfināls - 18. maijs, ceturtdiena

pl. 17:15 Ķelne  ASV 0:2 Somija Somija
pl. 17:15 Parīze  Krievija 3:0 Čehija Čehija
pl. 21:15 Ķelne Kanāda Kanāda 2:1  Vācija
pl. 21:15 Parīze Šveice Šveice 1:3  Zviedrija

Pusfināls - 20. maijs, sestdiena

pl. 16:15 Ķelne   Kanāda Kanāda 4:2   Krievija
pl. 20:15 Ķelne  Somija Somija -:-   Zviedrija

Spēle par 3. vietu - 21. maijs, svētdiena

pl. 17:15 Parīze  Somija Somija  3:5  Krievija

Fināls - 21. maijs, svētdiena

pl. 21:45 Parīze  Kanāda Kanāda 1:2(p)    Zviedrija